Главная Авто статьи 2018 Можливості та переваги сучасних китайских мототракторів

Последние новости

Популярное

Можливості та переваги сучасних китайских мототракторів

Чому китайські мототрактори такі популярні серед українських фермерів. Розкриваємо особливості та переваги такої техніки.

Можливості та переваги сучасних китайских мототракторів

Як фермеру вибрати мототрактор, який би служив довго, а обходився б недорого? Європейські занадто дорогі для невеликого господарства, японські дорого обходяться в обслуговуванні, а вітчизняні не дуже популярні. Відповідь одна – обирайте техніку з Китаю. З широким асортиментом таких машин ознайомитись у каталозі http://agrotechnika.com.ua/mototractory.

Вони добре зарекомендували себе: при доступній ціні, китайські мототрактори мають високу якість і добре справляються з роботами в будь-яких погодних умовах. Крім того, вони доволі універсальні та працюють з потужною навіскою. Найбільше розповсюдження в України отримали такі трактори китайського виробництва, як Xingtai, Dongfeng, DW, Jinma та ін.

Можливості китайських мототракторів

Практично всі сільськогосподарські трактори з Китаю обладнуються двигунами з високими оборотами, мають багатоступеневі коробки, підресорені підвіски і ходозменшувач.

Багато базових моделей обладнують такими опціями, як:

  • блокування диференціалу;

  • повний привід;

  • електрична розетка;

  • система передпускового обігріву;

  • гідропідсилювач керма;

  • регулювання осі.

Мототрактори мають легку конструкцію, яка збільшує маневреність машини та надає можливість працювати у тісних умовах.

Китайські мототрактори обладнані навісною системою, що дозволяє застосовувати безліч фірмових та сторонніх інструментів. При наявності спеціального обладнання, ці машини можуть виконувати не тільки звичні всім сільськогосподарські роботи. Вони риють траншеї, копають котловани, укладають труби та перевозять важкі вантажі.

Переваги китайских мототракторів

Звісно, головна перевага китайських тракторів – ціна. Вони дешеві та надійні. Їх вартість дешевше навіть багатьох українських, російських та білоруських зразків аналогічної техніки. Надійність техніки з Китаю знаходиться на рівні дорогих європейських машин. Саме тому вони стали такими популярними серед українських аграріїв.

Зазвичай китайські мототрактори працюють в суворих умовах близько 10 років. Після цього власнику треба зробити капітальний ремонт, який подовжує строк експлуатації ще настільки ж.

Як і машини іншого виробництва, техніку з Китаю треба експлуатувати по інструкції. Якщо фермер не перебільшує встановлене виробником навантаження та слідкує за станом машини, вона може прослужити більше заявленого моторесурсу.

Зазначимо, що часто виробники встановлюють перевірені японські мотори на свою техніку. Це трохи впливає на вартість – вона стає трохи дорожче. Але техніка окупається економією на капітальних або поточних ремонтах.

Комментарии

Добавить комментарий


Имя (обязательно)
E-mail
:D :lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
 Подписаться на уведомления о новых комментариях
Введите результат опреации: