Главная Авто новости 2017 Сигналізація в офісах

Последние новости

Популярное

Сигналізація в офісах

У будь-який час люди намагалися захистити своє майно і зробити безпечною свою роботу і проживання. Деякі люди вже давно використовують системи охорони в своєму бізнесі та особистому житті, а деякі тільки замислюються про встановлення гарної системи охорони. Ціль охоронної сигналізації це виявити факт проникнення сторонніх осіб на територію об'єкта з метою розкрадання майна або цінної, конфіденційної інформації та припинення таких дій.

Офісні приміщення цікавлять грабіжників не менш ніж квартири. Тому що там знаходиться дорога апаратура, цінні папери, конфіденційна інформація і не рідко зберігаються гроші. Тому керівництво офісу має задуматися про безпеку приміщення. Існують такі види сигналізації як: автономна сигналізація, автоматична сигналізація і охоронна сигналізація. Кожна з них виконує свої функції і спрямована на певні дії. У наш час, напевно, вже і не залишилося фірм, які не співпрацюють з охоронними організаціями. Безпека це запорука успішного бізнесу.

Сигналізація пультова в офісному приміщенні підключається до пульту охоронної фірми. У систему сигналізації входить: датчики на тепло і рух, датчики на розбивання скла, взламування замку, відкривання і закривання вхідних дверей. Фахівці системи безпеки допоможуть підібрати для Вашого офісного приміщення підходящий варіант, враховуючи площу, поверх і інші особливості даного приміщення. Спостереження за об'єктом здійснюється цілодобово. Як тільки на пульт охоронної фірми прийшов сигнал про те, що спрацювала сигналізація у Вашому приміщенні, оператор негайно передає інформацію групі швидкого реагування, і вони моментально виїжджають на об'єкт і зупиняють небезпечну ситуацію. Це відбувається від чотирьох до семи хвилин, тому зловмисник не встигає завдати шкоди Вашому майну.

Приблизний час монтажу сигналізації в офісі займає близько трьох годин. Залежно від того яка площа приміщення, яка кількість апаратури, датчиків, додаткових функцій які хоче встановити клієнт. За допомогою охоронної фірми власник або керівник офісу зможе з'ясувати, о котрій годині приміщення ставилося і знімалося з сигналізації. Тобто здійснювати контроль над співробітниками. Ще кожному співробітнику можна привласнити свій унікальний код доступу до системи сигналізації. Сигналізація забезпечить безпеку Вашому офісному приміщенню та збереже Ваше майно цілим і не ушкодженим.

Комментарии

Добавить комментарий


Имя (обязательно)
E-mail
:D :lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
 Подписаться на уведомления о новых комментариях
Введите результат опреации: